Servis počítačů Toshiba

Řešíte problém s počítačem TOSHIBA a je již po záruce?

Neváhejte a využijte naši službu svoz počítačů k opravě a servisu po celé ČR ZDARMA. Nebo můžete počítač osobně přinést do naší provozovny, která se nachází na Praze 4.

objednat svoz zařízení

Zajišťujeme pozáruční servis a opravy pro počítače značky TOSHIBA pro firmy i jednotlivce. Zaručujeme požadovanou kvalitu a rychlost provedení opravy.

Diagnostiku závady Vašeho počítače TOSHIBA provedeme nejpozději následující pracovní den, v případě realizace opravy je zdarma. Výsledkem diagnostiky počítače je sdělení maximální ceny opravy a její časové náročnosti.

Servisní služby pro počítače TOSHIBA a jejich nejčastější opravy

Zajistíme Vám na Vašem PC instalaci, či aktualizaci operačního systému, ovladačů, aplikací a optimalizaci výkonu zařízení.
Nejčastěji naši technici provádějí obnovu ztracených dat nebo jejich zálohování, odstranění virů a vyčištění počítače TOSHIBA.
„Fyzické“ čištění (profylaxi) stolních počítačů od prachu, tekutin a jiných nečistot doporučujeme pravidelně, minimálně každé 2 roky.

Realizujeme pozáruční servis a opravy počítačů TOSHIBA. V případě potřeby stačí vyplnit svozový formulář nebo nás navštívit v naší provozovně na Praze 4.