Servis notebooků TOSHIBA

Zajišťujeme pozáruční servis a opravy notebooků značky TOSHIBA pro firmy i soukromé osoby.

Svoz notebooků TOSHIBA do našeho specializovaného servisu provádíme po celé republice ZDARMA, nebo jej můžete přinést do naší provozovny, která se nachází na Praze 4.

objednat svoz zařízení

Po přijetí Vašeho notebooku TOSHIBA našimi techniky provedeme nejpozději následující pracovní den jeho diagnostiku závady, která je v případě realizace opravy bezplatná. Výsledkem diagnostiky je sdělení maximální ceny opravy a její časové náročnosti.

Servisní služby pro notebook TOSHIBA

Provádíme servis všech typů notebooků TOSHIBA.

Nejčastější řešíme, když nejde notebook zapnout a jen hučí a blikají kontrolky, zamrzání notebooku, výměnu rozbitého displeje nebo jeho rámu, výměnu nefunkční klávesnice, výměnu napájecího konektoru nebo vylitou tekutinu do notebooku. Doporučujeme také „fyzické“ čištění (profylaxe) notebooku TOSHIBA od prachu, tekutin a jiných nečistot.

Zajistíme Vám též aktualizaci, či instalaci operačního systému, ovladačů, aplikací a optimalizaci Vašeho notebooku TOSHIBA .

Potřebujete na Vašem notebooku TOSHIBA obnovit nebo zálohovat data, odstranit viry nebo ho vyčistit? V tom případě stačí vyplnit svozový formulář níže nebo nás navštívit v naší provozovně na Praze 4.